Kängor Viking. Equip Glitter Warm WP Pull-on Kängor Viking. Equip Glitter Warm WP Pull-on Kängor Viking. Equip Glitter Warm WP Pull-on
950 kr
Varumärke: Viking
Lev. artnr: 3-95520
Artikelkod: 19-004178
Material: Syntet/Textil
Färg: Rosa

Denna vinterboot från Viking kombinerar stil och funktionalitet på bästa sätt. Den mjuka och vadderade överdelen i en vacker rosa nyans erbjuder både komfort och skydd mot kylan. Med ett glittrande utseende är den perfekt för både vinteräventyr och urbana utflykter.
Booten är designad med en justerbar rem som säkerställer en perfekt passform och ger extra stöd runt ankeln. Den inre isoleringen håller fötterna varma under kalla dagar, medan den yttersta sulan ger ett bra grepp på hala ytor.
Materialet är både lätt och slitstarkt, vilket gör att denna boot klarar av dagliga användningar utan problem. Oavsett om det är lek i snön eller promenader i stadsmiljö kommer du att uppskatta denna kombination av funktion och stil. Välj Viking för en pålitlig och trendsäker vinterboot.
Butik 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Anderbergs Skor, Varberg

Leverans inom 3 dagar inom Sverige

Öppet köp i 30 dagar
Betala med Klarna